×
  Whatsapp   Hemen Ara
HİZMET ALANLARIMIZ
Bireysel Danışmanlık
Bireysel Danışmanlık Bireysel danışmanlık; psikolojik ve duygusal rahatsızlıkları konuşarak tedavi etme yöntemlerinin genel ismidir.  
Ebeveyn Danışmanlığı
Ebeveyn Danışmanlığı Danışma; hamilelik, bebeklik, çocukluk ve ergenlik döneminde ebeveynlerin çocuklarını sağlıklı bir biçimde yetiştirmenize yardımcı olmaktadır.  
Kurumsal & Şirket Danışmanlıkları
Kurumsal & Şirket Danışmanlıkları Danışman; şirketlerin ve kurumların yönetim ve iletişim sorunlarını analiz ederek, çözüm önerileri sunar.  
Çocuk & Ergen Psikolojisi
Çocuk & Ergen Psikolojisi Çocuğun normal gelişim sürecini değerlendirmek için; zeka testleri, gelişim testleri, okul olgunluk testleri, çocuğun işleyişini görmek ve problemin kaynağını değerlendirmek için projektif testler yapılmaktadır.  
Evlilik & Aile Danışmanlığı
Evlilik & Aile Danışmanlığı Aile danışmanı; aileyi oluşturan bireylerin birbirleriyle olan ilişkileri, yaşadıkları sorunlar, evlilik, ayrılık ve boşanma sırasında çocuklar ve aile ile ilgili bireysel sorunların üstesinden gelmesine yardımcı olan danışmanlık hizmeti.
Oyun Terapisi
Oyun Terapisi Çocuklar duygu ve düşüncelerini ifade etme noktasında yetişkinlerden farklıdır. Oyun terapisti çocuklarda görülen ruhsal problemlerini, davranış sorunlarını oyun ve oyuncaklar aracılığı ile belirler ve tedavi eder, iyileştirir.    
Online Danışmanlık
Online Danışmanlık Değişen dünya şartlarında yeni normallere uyum sağlamak adına ve sosyalleşmenin de azalmasının vermiş olduğu içe kapanık ve yalnızlaşma halinin paylaşılması, kişinin kendini olumsuz manada dinlememesi için, sosyal gelişimden uzak kalınan bu dönemde teknolojinin de avantajlarından yararlanarak online ortamlarda verilen danışmanlık hizmetidir.
Logo
Piskolog Cansu ARSAV Bireysel Danışmanlık, Ebeveyn Danışmanlığı, Kurumsal ve Şirket Danışmanlıklar, Oyun Terapisi,
Evlilik & Aile Danışmanlığı, Çocuk & Ergen Piskolojisi, Online Danışmanlık Alanlarında Hizmet Vermektedir.
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.Entegrev Bilişim