×
  Whatsapp   Hemen Ara
HAKKIMIZDA

LALE Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Psikolog Cansu ARSAV Nuh Naci Yazgan Üniversitesinde Psikoloji bölümündeki öğrenimini başarı ile tamamlayarak lisans derecesini bütün yetki ve sorumlulukları ile birlikte almıştır. Staj eğitimine Kayseri Şehir Hastanesinde devam etmiş olan Psikolog; çocuk psikolojisi, sigara bıraktırma, fizik tedavi ve rehabilitasyon, YEGAP (Yüksek Güvenlikli Adli Psikiyatri) alanlarında staj dönemini tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sürecinde; Beiner Cümle Tamamlama Testi, D2 Dikkat Testi, 0-6 Yaş Dil Gelişimi Testi, Frankfurt Dikkat Testi, Kent EGY, Metropolitan Readiness Testi, Bender Geştalt Testi, Frostig Gelişimsel Görsel Algılama Testi, Benton Görsel Bellek Testi, Gesell Gelişim Figürleri Testi, R. B. Cattell Testi, AGTE objektif ve projektif testlerin eğitimlerini almıştır.

Lisans eğitim dönemi sonrasında ‘Evlilik ve Aile Danışmanlığı’ ve ‘Oyun Terapisi’ eğitimlerini almıştır. Psikolog Cansu ARSAV’ın katılmış olduğu seminer programları; Psikanalizde Rüya Analizi, Klinik Ortamlarda Travmatik Anılarla Çalışma, Evlilik Dışı İlişkiler ve Terapötik Müdahale Eğitimidir. Hali hazırda danışmanlık hizmeti verilen uzmanlık alanları; kurumsal şirket danışmanlığı, çocuk, ergen, yetişkin ve çift terapisi alanlarında hizmet vermektedir.


Logo
Piskolog Cansu ARSAV Bireysel Danışmanlık, Ebeveyn Danışmanlığı, Kurumsal ve Şirket Danışmanlıklar, Oyun Terapisi,
Evlilik & Aile Danışmanlığı, Çocuk & Ergen Piskolojisi, Online Danışmanlık Alanlarında Hizmet Vermektedir.
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.Entegrev Bilişim